ÇAĞRI MERKEZİ

WHATSAPP

Profesyonel bir hizmet kalite standartlarına sahip olan Arı Teknik, her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini de önemsemektedir. Özellikle Teknik Servis noktasında uluslar arası kalite standartlarına sahip olan firmamız, sürekli olarak gelişimsel bir yaklaşım içerisinde hizmet kalite standartlarını da yükseltmektedir.

Arı Teknik olarak geniş kapsamlı bir şekilde hizmet sunarak, Teknik Servis ile ilgili olan tüm alanlarda nitelikli düzeyde bir hizmeti sunuyoruz. Özellikle alanında uzman olan personel yapısı sayesinde firmamız her zaman müşteri memnuniyetini de etkili bir düzeyde sağlamaktadır.


Arı Teknik teknolojiyi yakından takip ederek, Teknik Servis ile ilgili en yeni araçları kullanmak konusunca hassas bir çalışma sistemine sahiptir. Böylece nitelikli bir düzeyde hizmet sunmak konusunda tüm donanımlara da sahiptir. 


Yüksek kalite standartlarında bir Servis hizmetini sizlerle buluşturmak konusunda iddialı bir konumda yer alan Arı Teknik, her zaman profesyonel bir hizmeti sizlerle sunar!  Arı Teknik, aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetleri de sizlerle buluşturur. Böylece her zaman bütçe dostu bir  Teknik Servis hizmetini sunabilen Arı Teknik, ayrıca yaşam alanlarında tahribata neden olmadan da hizmet sunar. Hassas bir çalışma prensibine sahip olan Arı Teknik, kuruluşundan bu zamana geçen süreç içerisinde nitelikli hizmetlere de imzasını atmıştır!


Vizyonumuz!
Yenilikçi bir vizyona sahip olan Arı Teknik, her zaman gelişimci yönü ağır basan bir firma olma gayreti içerisinde yer alır. Özellikle sektöre katkı sunmak konusunda profesyonel düzeyde bir bilgi birikimine sahip olan Arı Teknik, % 100 müşteri memnuniyetini de hedefler!


Misyonumuz!
Hizmet kalite standartlarını sürekli olarak arttırmayı kendisine misyon edinen Arı Teknik, sektöre katkı sunmak konusunda da önemli bir hizmetin adresi konumda yer almaktadır.

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Teknik Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
İstanbulda Avrupa ve Anadolu yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin