ÇAĞRI MERKEZİ

WHATSAPP

İstanbulda Kaliteli, Güvenilir Klima Servisi Alanında Hizmeti Vermekteyiz, Firmamız Sancaktepe ve Mahallelerinde Klima Montaj Alanında Uzman ve Sertifikalı ve Tecrübeli Teknik Ekip ile Birlikte Tüm Markalarda Yetki Belgesine Sahip, Profesyonel ekip ile birlikte Klima Servisi, Klima Montajı, Klima bakımı, Klima tamiri, Klima periyodik bakım servisi hizmeti vermekdir.

Firmamızdan periyodik olarak Klima bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Klima Tamiratında Yedek Parça Değişiminde 1 yıl garanti veriyoruz. Klima servisi ihtiyaçları için Yapılan Bakım, Onarım, Montaj ve arızalarda Yapılan işlemler Firmamızin Garantisi altındadır.

Klima tamir, bakım, onarım ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği kontrol edip garanti veriyoruz. Firmamız yılların deneyimi ve garantisiyle her zaman tutabileceği sözler vermektedir ve müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmet vermeye devam edecektir.

Sancaktepe Klima Montaj, Sancaktepe Klima Bakımı, Sancaktepe Klima Klima Montaj

Sancaktepe Klima Tamircisi

Klima Tamiratında Yedek Parça Değişiminde 1 yıl garanti veriyoruz. klima servisi ihtiyaçları için Yapılan Bakım, Onarım, Montaj ve arızalarda Yapılan işlemler Firmamızin Garantisi altındadır.

Sancaktepe Klima Tamiri

Klima Bakım ve Servis 7 / 24 kesintisiz servis hizmeti vermekte, Klima Arızalarılarda değişen parça için bir yıl hizmet garantisi sunmaktadır. ,

İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün servis, güler yüzlü hizmet! 0 212 554 29 39

 

Sancaktepe Klima Klima Montaj

Klima Tamiratında Yedek Parça Değişiminde 1 yıl garanti veriyoruz. Klima servisi ihtiyaçları için Yapılan Bakım, Onarım, Montaj ve arızalarda Yapılan işlemler Firmamızin Garantisi altındadır.

Sancaktepe Klima Bakımı

Klima Bakım ve Servisi Klima Montaj alanında uzman ve güvenilir kadrosu ile kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır.

Sancaktepe Klima Montajı 

Hizmetlerimiz işinde deneyimli Servis Personellerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşıp servis talebinde Bulunmaktır. Çağrı Merkezimize Günün Her saatinde Ulaşabilirsiniz ve Servis Kaydınızı Yaptırabilirsiniz.

Sancaktepe Klima Montaj, Sancaktepe Klima Bakımı, Sancaktepe Klima Tamircisi, Sancaktepe Klima Montajı, Sancaktepe Klima Filtre Temizleme, Sancaktepe Klima Montajı

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Teknik Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
İstanbulda Avrupa ve Anadolu yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin